Fakir Piccadilly 800 W Dikey Elektrikli Süpürge

Fakir Piccadilly 800 W Dikey Elektrikli Süpürge
Fakir Piccadilly 800 W Dikey Elektrikli Süpürge
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
399,00 TL
İndirimli Fiyat (%37,3) :
250,00 TL
Kazancınız 149,00 TL
250.00 www.mavispot.com
Kargo Bedava

Ürün Detayları

Fakir Piccadilly 800 W Dikey Elektrikli Süpürge


Yüksek Emiş Gücü

Elektrikli süpürge 800 watt gücünde olup yüksek emiş gücü ile pratik bir şekilde temizlik yapılmasını sağlar. Sahip olduğu bu emiş gücü sayesinde ise büyük süpürgelerin her gün açılmasını engelleyecek ve günlük temizlik yapılmasında bir numaralı yardımcınız olabilecektir. Hem pratik bir şekilde temizlik sağlanacak hem de zaman tasarrufu yapılması sağlanacaktır.

Toz Torbasına Gerek Kalmadan Güçlü ve Pratik Temizlik

Toz torbasına gerek kalmadan dik, küçük vakumlu süpürgenin tutma sapı ve üçgen aparatı ile pratik bir şekilde temizlik yapılması sağlanacaktır. Aynı zamanda üçgen aparatının çıkartılıp el süpürgesi görevi görmesi de mümkündür. Bu sayede en kuytu köşeler bile dakikalar içinde temizlenebilecektir.


Geniş Toz Haznesi

1 litrelik toz haznesine sahip olan dikey elektrikli süpürge toz haznesini hemen sık sık boşaltamaya gerek kalmadan güçlü ve kusursuz bir temizliğin yapılması mümkün olacaktır.

 


 

 

Ergonomik Tutma Sapına Sahip Olma

Sahip olduğu tutma sapı kişileri yormadan temizlik yapılmasını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olup, çok fazla güç kaybı yaşamadan sadece tutma sapını tutarak pratik bir şekilde temizliği yapmak mümkündür


Kablo Sarma Aparatı

Dikey sapının üzerinde olan kablo sarma aparatı ile temizlik bitmesinden sonra kablonun karışması önlenecek ve kolayca sarılması mümkün olacağından kalabalık yaratmayacaktır.


Sert Zemin Süpürme Başlığı

Sahip olduğu sert zemin süpürge başlığı en sert zeminlerin bile temizlenmesini kolaylaştırmaktadır. Bu sayede parke, taş gibi zeminlerde tek bir toz tanesinin bile kalmasını engelleyebilmektedir.

Teknik Özellikler
Garanti DurumuVAR (BAŞLAMAMIŞ)
Garanti Süresi2 YIL
DurumuSIFIR (AÇILMAMIŞ)
Diğer Özellikler
Stok Kodufakir dik
MarkaFAKİR
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.