Samsung 18 BTU AR18MSFSCWK/SK A++ İnverter Plus Klima

Samsung 18 BTU AR18MSFSCWK/SK A++ İnverter Plus Klima
Samsung 18 BTU AR18MSFSCWK/SK A++ İnverter Plus Klima
Samsung 18 BTU AR18MSFSCWK/SK A++ İnverter Plus Klima
Samsung 18 BTU AR18MSFSCWK/SK A++ İnverter Plus Klima
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Samsung AR5500 AR18MSFSCWK/SK A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

 


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Samsung AR5500 AR18MSFSCWK/SK A++ 18000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, ev ve ofisinizde mevsimlerin aşırı hava koşullarına karşı izole ortamlar oluşturur. Dilediğiniz sıcaklık seviyelerini yaşadığınız ortamlara başarılı bir şekilde yansıtırak size konforlu bir alan sunar. Hem serin bir mekan hem de verimli çalışma koşulları sağlar. 

Dört Mevsim Serin ve Ferah Ortamlar 

  • A++ verimli enerji sınıfının ayrıcalıklarını başarılı bir şekilde sergiler. Böylece bütün A sınıfı inverter klimalara göre daha fazla tasarruf sağlar. 
  • Ev ve ofisinizi iki yönlü ünitesi ile dilediğiniz sıcaklık değerleri ile kuşatır. 
  • Üçgen tasarımı ile klima performansını ideal seviyelere çıkarır. Serin havayı, odanızın en uzak noktalarına ulaştırır. 
  • 8 kutuplu inverter özelliği ile titreşim ve parazit düzeyini minimum seviyeye düşürür. Böylece dilediğiniz gibi hızlı ısıtma ve soğutma sağlar. 
  • İyi uyku modu ile rahat bir uyku için gerekli koşulları oluşturur. Gece boyunca hep aynı serin hava seviyesini koruyarak size rahat bir uyku olanağı sağlar. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler 

  • Isıtma Kapasitesi (BTU) : 20472
  • Soğutma Kapasitesi (BTU): 18000
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Inverter: Var 
  • Klima Türü: Duvar Tipi (Split)

Samsung inverter klima, ortam sıcaklığına göre çalışma yeteneği sergiler. Otomatik Değişim özelliği ile sürekli bir şekilde klima ayarları ile uğraşma zahmetine son verir. Odanızın sıcaklık düzeyine uygun seviyede hava üfler. 

Teknolojinin Global Markası 

Samsung firması, 1938 yılında Güney Kore'de kuruldu. Marka, güçlü teknolojisi ile çok sayıda sektörde başarılı bir üretim çizgisi ortaya koyar. Bu sayede dünya genelinde güvenilen markalar arasında yer almayı başarır. 

Kolay Kullanım Koşulları 

Samsung inverter klima, uyku modu ve otomatik ısı ayarlama özellikleriyle kullanıcı dostu nitelikler sergiler. Garanti belgesi, iki ünitesi ve uzaktan kumandası ile kullanımınıza sunulur. Taze hava sirkülasyonu ile yaşam alanlarınıza konfor sağlamak için Samsung inverter klimayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

 

 


Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

Güçlü Soğutma için Üçgen Tasarım
Samsung Klima'nın eşsiz üçgen tasarımı,klimanızın performansını arttırır.Böylece, evinizde daha uzak ve daha geniş* bir alanda daha hızlı soğuk hava dolaşımı sağlar. Dijital Inverter'i ile ayrıca daha fazla enerji verimliliği sağlar. 

* AR09HSFSBWK modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung'un klasik AQV09TWS modeli ile karşılaştırılmıştır.

8 Kutuplu Kompresör
8 Kutuplu Inverter, Samsung'un gelişmiş Dijital Inverter Teknolojisi’nin temel teknolojisidir. 4 kutuplu motor yerine 8 kutuplu motor kullanan Dünya’daki ilk kompresör teknolojisidir. Bu sayede* daha az tork dalgalanması üretir. Böylece, daha az titreşim ve parazitle daha etkin ve etkili bir çalışma sağlayacak ortamı hızlıca soğutarak enerji tüketimini azaltır.
Temiz Kalır
Klima kapandığı zaman Otomatik Temizleme işlevi otomatik olarak bir fanı çalıştırarak eşanjördeki toz ve nemi giderir.

Otomatik Sıcaklık Kontrolü
Otomatik Değişim özelliği, sıcaklığı ayarlanan değerde tutmak için gereken çalışma (soğutma veya ısıtma) modunu otomatik olarak seçer. Ayarları sürekli değiştirmeye gerek kalmadan her zaman konforlu bir ortamın keyfini çıkarabilirsiniz.

İyi Bir Uykunun Keyfini Çıkarın
İyi Uyku modu, gece uykusu için istenen ortamı yaratır. Sıcaklık kontrolü özelliği sayesinde sizi rahat ettirir, böylece çabucak derin bir uykuya dalar ve yenilenmiş olarak uyanırsınız.

Daha Uzak ve Geniş Alanları Çok Daha Hızlı Soğutur
Tepeden tırnağa yenilenen Samsung Klima, önemli ölçüde tasarruf imkanı sunuyor. Benzersiz üçgen tasarımı daha fazla havanın içeri çekilebilmesi için daha geniş bir hava girişine sahiptir. Açısı ve genişliği artırılmış hava çıkışına ek olarak V şeklindeki kanatları ve daha büyük fanı sayesinde, hava daha hızlı ve etkili bir şekilde soğutulur ve klimanın etki alanı genişletilmiş olur*. Böylelikle ferahlatıcı serin hava odanızın her köşesine ulaşır.

* AR09HSFSBWK modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung'un klasik AQV09TWS modeli ile karşılaştırılmıştır.

Akıllı Çalışır. Enerji Tasarrufu Sağlar
Samsung Klima, enerji tasarruflu EER 10.1 içeren Dijital İnvertör özelliğine sahiptir. İstenen sıcaklığı, klimanızı sık sık açıp kapatmanıza gerek olmadan koruyarak enerjiyi daha verimli kullanır. Dijital İnvertör, enerji tüketimini minimum düzeyde tutarak uzun süre rahatlık/serinlik sağlar *.

Hızlıca Soğutup Rahatlatıcı Bir Serinlik Sağlar
Samsung Klima, güçlü Hızlı Soğutma modu sayesinde havayı hızlıca soğutur. 
Sonrasında, istenilen sıcaklığı korumak için çalışma modunu otomatik olarak Konforlu Soğutma olarak değiştirir. 
Bu sayede üşüdüğünüzü hissetmezsiniz ve ayarları manuel olarak değiştirmeniz veya klimayı açıp kapatmanız gerekmez.

Otomatik Olarak Enerji Tasarrufu Sağlar
"Tek Kullanıcı Modu"nda, enerjiden tasarruf etmek için Samsung Klima'yı tekrar tekrar açıp kapatmanız veya dayanılmaz bir sıcaklık olmadıkça klimanızı kullanma konusunda endişe etmeniz gerekmez. Bu modda, kompresör ve fan sadece istenen sıcaklığı korumaya yetecek kadar çalışır ve ihtiyaç duyulmadığında otomatik olarak kapanır. Dolayısıyla, çok daha az elektrik tüketir * – Faturalarınızı düşük, odalarınızı ise serin tutar.

Dayanıklı, Uzun Ömürlü Performans
Samsung Klima en zorlu çevre şartlarında bile çalışır. Triple Protector Plus teknolojisi, kompresörü ve kontrol kutusunu ekstra bir voltaj düzenleyiciye gerek kalmadan, aşırı güç yüklenmelerinden ve dalgalanan elektrik akımlarından korur. Ayrıca paslanmaya karşı dayanıklı kaplaması sayesinde kondansatörün ve dış ünitenin paslanmasını önler. Daha büyük olan kondansatörü ve ayarlanmış soğutucu akımı sayesinde 58 °C'ye kadar olan aşırı sıcaklıklara dayanabilmesini sağlar*. 

* AR09HPSDDWK/SG modeli üzerinde test edilmiştir. Samsung'un klasik AR09HPSDFAP/RC modeli ile karşılaştırılmıştır.

Çıkarılması ve Temizliği Kolay Filtre
Erişilmesi genellikle güç olan klasik filtrelerden farklı olarak Samsung Klimanın Pratik Filtresi, klimanın üst kısmında bulunur. Böylece kapağı açmadan veya dışarı çıkarmak için sertçe çekmeye gerek kalmadan kolayca çıkarılabilir, temizlenebilir ve yerine takılabilir.

Akıllıca Kullanışlı
Samsung Klima sayesinde, klimanızın doğru bir şekilde kurulup kurulmadığını kontrol edebilir ve uzaktan kumanda ile sorun gidermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Akıllı Kurulum özelliği, klimanızın uygun şekilde kurulup kurulmadığını anlamak için yaygın problemleri kontrol eder. Akıllı Kontrol uygulaması ise hataları belirlemenizi ve kısa sürede servis talebinde bulunmanızı sağlar.
Mükemmel Montaj Sağlar
Akıllı Montaj, servis mühendisiniz tarafından klimanızın mükemmel şekilde monte edilmesini sağlayan otomatik tanılama özelliğine sahiptir. Klimayı kullanırken, dış üniteyle iletişim sorunu, hava borusunun bütünlüğü ve zayıf soğutma gazı akışı gibi sorunlar da dahil olmak üzere kurulum hatalarının neden olabileceği tüm sorunları otomatik olarak tespit eder.
Diğer Özellikler
Stok KoduAR18MSFSCWK/SK
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.