Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Görsel 1
Fiyat:
4.599,00 TL
İndirimli Fiyat (%13) :
4.000,00 TL
Kazancınız 599,00 TL
4000.00 www.mavispot.com
377,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Kargo Bedava

Samsung AR09TXHQBWKNSK 9.000 Btu/h Duvar Tipi Inverter Klima

Elektrik tasarrufu yaratan özellikleriyle enerji verimliliği sağlayan Samsung AR09TXHQBWKNSK A++ 9.000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima modelinden dar ve geniş odalarda yararlanabilirsiniz. Metrelerce mesafeye etki edebilen fan sistemiyle verimli bir kullanım sağlayan klimayı hem evinizde hem de ofisinizdeki çalışma ya da toplantı odalarında kullanabilirsiniz. Kurulum işlemlerinde pratiklik yaratan hafif ve estetik gövde tasarımı hava üfleme performansını optimize eder. Hızlı çalışma özelliğiyle fanın çalışma hızını en üst düzeye çıkararak eve yeni geldiğinizde ortam sıcaklığını dakikalar içerisinde ideal seviyeye getirebilirsiniz. Sessiz çalışma özelliğiyle de ev sakinlerini memnun eden Duvar Tipi Inverter Klima, gece saatleri için ideal olan modlarıyla uyku konforunuzu artırmanıza yardımcı olur. Inverter teknolojisinden yararlandığı için gereksiz enerji tüketimini önleyen klima, elektriği tasarruflu kullanır.

Inverter Teknolojisinin Artırdığı Verimden Yararlanın

 • Inverter sistemi aracılığıyla ayarladığınız ısıtma ya da soğutma seviyesine ulaşıldığında klimanızın kompresör kullanımı durdurulur ve sadece ısı düzeyini sabitlemek için çalışma gerçekleştirilir.
 • Fan modu özelliğiyle klimanızı bir vantilatör gibi kullanarak ortamı serinletip hava akışı sağlayabilirsiniz.
 • Nem alma işlevini aktif hale getirebilmenizi sağlayan uzaktan kumanda  aracılığıyla odadaki nem oranını düşürüp daha rahat bir şekilde solunum gerçekleştirebilirsiniz.
 • Temizleyici filtreleriyle tozlara ve bakterilere karşı koruma yaratan modern klima aynı zamanda kötü kokuları gideren filtresiyle ortamın havasını daha temiz kılar.
 • İyi uyku modundan yararlanarak uyku saatlerinde daha konforlu bir ortam oluşturmak için ideal oda sıcaklığı seviyesini sabitleyebilirsiniz.

Dijital Özellikleri Sayesinde Artan Verim ve Kullanım Konforu

Gövdesindeki dijital ekrandan hangi sıcaklık düzeyinde üfleme yapıldığını takip edebileceğiniz klimanın uzaktan kumandasıyla ortam sıcaklığının hangi seviyede olduğunu görebilirsiniz. Kumanda üzerinden çalışma modlarını pratik tuşlarla kullanarak gerekli ayarlamaları saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bip sesi özelliğiyle klimanızın komutlarınızı algılayıp algılamadığını kolayca anlayabilirsiniz. Hava yönünü kontrol ederek ayarlayabileceğiniz klima sayesinde hava akışının yukarıya ya da aşağıya doğru gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Güç tüketimini minimum seviyede tutan modern teknolojisiyle kullanıcılarına yardımcı olan klima, ekonomik çalışma modlarıyla da değerlendirilebilir özelliğe sahiptir. ECO modunu kullanarak elektrik tüketimini ve çalışma sesini minimum düzeyde tutabilirsiniz. Hazır modların yanı sıra klimanın fan hızı seviyesini ya da ısıtma aralığı düzeyini değiştirerek de kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • ‌‌‌‌BTU: 9000
 • Enerji Sınıfı: A++
 • ‌‌‌‌‌Inverter: Var
 • Nem Alma Fonksiyonu: Var
 • Klima Türü: ‌Duvar Tipi (‌Split)
 • Ses Seviyesi (İç Ünite): 55 dB

Evleri Daha Konforlu Kılan Elektronik Ürünler

Ev yaşamında kullanıcılarının konforunu üst düzeye çıkaran elektronik ürünler tasarlayan Samsung, 1938 yılında Güney Kore'de kurulmuştur. Ürünlerinin kalitesi ve verimli çalışma özellikleri sayesinde dünya çapında saygın bir konuma erişen Samsung, dekoratif tasarımlarıyla yaşam alanlarına şıklık katan beyaz eşyalar ve iklimlendirme ürünleri de üretir. Doğaya ve çevreye saygılı teknolojiler sayesinde geliştirdiği tasarımlarla kullanıcılarından tam puan alan Samsung'un ürünleriyle evinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Isıtma ve Soğutma İşlemlerinde Hız Kazanın

Güçlü üfleme sistemiyle dikkat çeken Samsung A++ 9.000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima fan hızı kademesinin farklı aralıklarda ayarlanabilmesiyle hem ısıtma işlemleri için hem de soğutma işlemleri için pratik bir kullanım sağlar. Etkili üfleme teknolojisinin verimini artıran klimanın gövde tasarımı kanatçıklarla daha işlevsel hale gelir. Bu kanatçıkların farklı açılarda kullanılabilmesi tüm odayı ya da belirli bir noktayı ısıtabilmeniz ya da soğutabilmeniz için idealdir. Tüm özelliklerini küçük ve kullanışlı ergonomik kumandası aracılığıyla değerlendirebileceğiniz klima sayesinde oturduğunuz yerden evinizin ısısını kolayca kontrol edebilirsiniz.

 
KapasiteKapasite (Soğutma, Btu / saat) 9000 Btu / saatKapasite (Isıtma, Btu / saat) 10000 Btu / saatKapasite (Soğutma, Min – Maks, Btu / saat) 3100 – 11600 Btu / hKapasite (Isıtma, Min – Maks, Btu / saat) 2800-11500 Btu / hKapasite (Soğutma, kW) 2,64 kWKapasite (Isıtma, kW)2,93 kWKapasite (Soğutma, Min – Maks, kW)0.91 – 3.40 kWKapasite (Isıtma, Min – Maks, kW)0.82 – 3.37 kWEnerji verimliliğiSEER (W / W, Enerji Etiketi)6.30EER (Soğutma, W / W) 3,43 W / WCOP (Isıtma, W / W) 3,91 W / WEER (Soğutma, Btu / hW) 11,69 Btu / saatCOP (Isıtma, Btu / hW) 13,33 Btu / saatSoğutma için Enerji Verimliliği Sınıfı (Sınıf)A ++‘Isıtıcı’ ısıtma mevsiminde ısıtma için Enerji Verimliliği Sınıfı (Sınıf)A ++‘Isıtıcı’ ısıtma mevsiminde ısıtma için Enerji Verimliliği Sınıfı (W / W)4.60‘Ortalama’ ısıtma mevsiminde ısıtma için Enerji Verimliliği Sınıfı (Sınıf)A +‘Ortalama’ ısıtma mevsiminde ısıtma için Enerji Verimliliği Sınıfı (W / W)4.00Gürültü seviyesiSes Gücü Seviyesi (İç Ünite, Soğutma, dBA)55 dBA’ya kadarSes Gücü Düzeyi (Dış Ünite, Soğutma, dBA)62 dBA’ya kadarGürültü Seviyesi (İç Ünite, Yüksek / Alçak dBA)36/28 dBASes Düzeyi (Dış Ünite, Yüksek / Alçak dBA)49 dBA’ya kadarElektriksel veriGüç Kaynağı (Φ / V / Hz) 1 / 220-240 / 50Güç Tüketimi (Soğutma, W) 770 WGüç Tüketimi (Isıtma, W) 750 WÇalışma Akımı (Soğutma, A) 3,30 AÇalışma Akımı (Isıtma, A) 3,18 AFiziksel özelliklerBrüt Boyut (İç Ünite, GxYxD, mm * mm * mm) Uzunluk: 880x360xx285 mmBrüt Boyut (Dış Ünite, GxYxD, mm * mm * mm) 835x540x300 mmNet Boyut (İç Ünite, GxYxD, mm * mm * mm) 805x285x194 mmNet Boyut (Dış Ünite, GxYxD, mm * mm * mm) 720x495x270 mmBrüt Ağırlık (İç Ünite, kg)11.5 kiloBrüt Ağırlık (Dış Ünite, kg)25.5 kiloNet Ağırlık (İç Ünite, kg) 8,1 kgNet Ağırlık (Dış Ünite, kg) 23,2 kilo Teknik BilgilerBoru Uzunluğu (Maks, m) 25 metreBoru Yüksekliği (Maks, m) 10 metreSVC Valfi (Sıvı (ODxL)) 6.35 mmSVC Valfi (Gaz (Dış ÇapxL)) 9,52 mmNem Giderme (litre/ saat)1,0 lt / saatHava Sirkülasyonu (Soğutma, m³ / dak) 7,8 m³ / dkSoğutucu Akışkan (Tip) R32 Düşük Ortam Sıcaklığı (Soğutma, ?) -10 ~ 46 ?Düşük Ortam Sıcaklığı (Isıtma, ?) -15 ~ 24 ?Hava akımıHava Yönü Kontrolü (Yukarı / Aşağı) OtoHava Yönü Kontrolü (Sol / Sağ) ManuelHava Akışı Kontrol Adımı (Soğutma / Fan) 3/3Kolaylıkİç Ortam Sıcaklığı Görüntüleme / EvetEkran Açık / Kapalı / EvetBip Sesi Açık / Kapalı / Evet24 Saat Zamanlayıcı / EvetOtomatik yeniden başlat / Evet Çalışma moduOtomatik mod / EvetHızlı Soğutma / Evetİyi uyku / EvetNem alma / EvetFan Modu / Evet
 
 
BTU (Isıtma Kapasitesi) 10000
BTU (Soğutma Kapasitesi) 9000
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 36
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Diğer Özellikler
Stok KoduAR35 White AR09TXHQBWK
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.