Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı
Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Samsung RT53K6360WW A+ 543 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Geniş iç hacmi ve üstün fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Samsung RT53K6360WW A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, yeni nesil modeller arasında bulunuyor. Twing Cooling Plus özelliği ile nem dolu tazeliği evlere taşıyan no frost buzdolabı, yiyeceklerin uzun süre tazeliğini korumasını sağlıyor. Ayrı bölme soğutma teknolojisi sayesinde yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önleyen ürün, gıdaların lezzetini bozmadan üstün saklama özellikleri sergiliyor. 5 farklı dönüşüm modu ile kullanıcılara esnek bir kullanım vadeden model, enerji tasarrufu özelliği ile verimli bir performans gösteriyor.

İşlevsel Dönüşüm Modları ile Verimli Performans

 • Twin Cooling Plus özelliği sayesinde buzdolabının her noktasında eşit nem oranı sağlanabiliyor. Geleneksel buzdolabı modellerine göre %30 olan nem oranını %70'e taşıyan ürün, yiyeceklerin uzun süre tazeliğini koruması için elverişli br ortam oluşturuyor.
 • Bölmeleri ayrı olarak soğutan sistem sayesinde istenmeyen kokuların buzdolabı içerisine yayılması önleniyor. Lezzetli ve kokusuz şekilde muhafaza edilen gıdalar, uzun süre tadını koruyor.
 • 5 farklı dönüşüm modu ile tasarlanan no frost özellikli buzdolabı, dondurucuyu buzdolabına dönüştürerek farklı sebeplerden dolayı taze tutulması gereken yiyecekleri bu alanda saklayabilme kolaylığı sunuyor. Enerji tasarrufu için kapalı moda  alınabilen dondurucu, esnek kullanımı ile beğeni topluyor.
 • Tek bir dokunuşla hızlı soğutma ve hızlı dondurma yapabilen ürün, güçlü havayı çabuk bir şekilde dönüştürerek içecekleri soğutabiliyor veya buz yapmayı sağlıyor. Power Cool veya Power Freeze tuşuna basarak hızlı soğutma veya dondurma özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Kolay kayan raf sistemi ile tasarlanan cihaz, yiyecekleri etkin bir biçimde düzenleme ve saklama olanağı sunuyor. Arkada veya köşede kalan yiyeceklere kolaylıkla erişerek buzdolabınızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

 • Ürün Tipi: Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Brüt Hacim: 543 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi: 125 Lt
 • Ses Seviyesi: 41 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 325 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 185 x 79 x 70 cm
 • Kullanım Şekli: Solo
 • Dondurucu Özelliği: No Frost

Fonksiyonel Kullanım ve Üstün Enerji Tasarrufu

Kar beyaz renginde olan no frost özellikli buzdolabı, şık tasarımı ile mutfaklarda hoş bir ambiyans yaratıyor. Yüksek verimlilik özelliği sunan LED aydınlatma sistemiyle çevrili olan iç donanım sayesinde buzdolabının içindeki her şeyi net olarak görebilir ve kullanım konforunun tadını çıkarabilirsiniz. Samsung RT53K6360WW A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, üst ve yan taraflara yerleştirilen lambaları sayesinde her köşeyi eşit olarak aydınlatarak üstün görüş açısı sunuyor. Geleneksel aydınlatma sistemlerine oranla daha tasarruflu bir performans sunan LED ışıklar, şık tasarımıyla da ilgi çekiyor. Dijital Inverter teknolojisi farklı ihtiyaçlara göre soğutma hızını 7 kademede ayarlayabiliyor. Bu sayede daha sessiz, tasarruflu ve uzun ömürlü kullanım sunan ürün, eskime ve yıpranma oranını minimum seviyeye indiriyor. Temperli cam raflar, dayanıklı yapıları ile rahat bir kullanım sağlıyor. Çoklu saklama alanı, meyve & sebze ve yumurta bölmesi olan Samsung RT53K6360WW A+ 543 Lt No-Frost Buzdolabı, geniş kapı cepleri ile konforu her noktada hissetmeyi sağlıyor. Deodorizer özelliği sayesinde buzdolabında kokular birbirine karışmıyor ve gıdalar uzun süre boyunca saklanabiliyor.

Samsung: Beyaz Eşya Alanında Öncü 

1938 yılında Güney Kore'de kurulan teknoloji devi Samsung, dünyanın en değerli markaları arasında bulunuyor. Tüketici elektroniği, inşaat, tıbbi hizmetler, beyaz eşya ve bilgi teknolojileri gibi pek çok alanda üstün kalitede ürün ve hizmet sunan şirket, 427 bin çalışanı ile teknoloji alanında global çapta adından söz ettiren markalardan biri olmayı başarıyor. 

 

 

 


Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik
Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir üstten donduruculu buzdolabında 30% olan nemliliği, 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar.

* Samsung modelleri RT22SCSW2 ve RT6000K ile yapılan kurum içi karşılaştırmalı teste dayanmaktadır.
Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler
Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur.

5 Dönüşüm Modu
Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın.

* Bölmelerin sıcaklığı düşük elektrik akımı kullanarak 15 °C'nin altında kalır
Buz oluşturur ve içecekleri soğutur
Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir.

Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme
Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşede kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır
Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür.

İçindeki her şeyi net olarak görün
Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.
 
Teknik Özellikler
MarkasıSAMSUNG
Ürünün Toplam Hacmi540 LİTRE
DurumuSIFIR (AÇILMAMIŞ)
Garanti DurumuVAR BAŞLAMAMIŞ
Garanti Süresi3 YIL + UZATILABİLİR
Enerji SınıfıA+
Dondurucu ÖzelliğiNOFROST
Ürün TipiÇİFT KAPILI
İnvertirEVET
Diğer Özellikler
Stok KoduRT53K6360WW
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)7

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.