Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi

Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Samsung WW80K5410UW A+++ 8 Kg 1400 Devir AddWash Çamaşır Makinesi
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Samsung WW80K5410UW/AH A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Yıkama sırasında kolayca ekleyin

Bir gömleği mi unuttunuz? Add Wash makineniz çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetleri kolay ve hızlı bir şekilde eklemenizi sağlar. Ayrıca yalnızca durulamak veya kurutmak istediğiniz elde yıkanan kıyafetleri kolayca ekleyebilirsiniz.


Yıkama sırasında kolayca ekleyin

* Tambur içi sıcaklık 55 °C'nin altına düştüğünde ekleme kapağı açılabilir.

Kabarcıkların inkar edilemeyen performansı

Eco Bubble™ teknolojisi düşük sıcaklıklarda bile güçlü temizlik sağlar*. Deterjan köpüklere dönüşerek kumaşa hızlıca nüfuz eder ve kirleri kolayca çıkarır, aynı zamanda kumaşı korur ve enerji tasarrufu sağlar.


Kabarcıkların inkar edilemeyen performansı

†* IEC 60456-2010 ile uyumlu şekilde test edilmiştir / 4 kg Çamaşır / Super Eco Soğuk Su ile Yıkama (WF80F5E5U4W) ve Pamuklu 40° Eco Bubble (WF0702WKU) olmaksızın yıkama Bireysel sonuçlarda farklılık oluşabilir ** Normal deterjan solüsyonu ile mekanik etkisiz köpük teknolojisi arasında EMPA şeritleri üzerinde Springboard Mühendislik tarafından yapılan Performans Laboratuvar Testi raporuna göre. †

Yoğun Leke Çıkartma

Bir düğmeye dokunuşla, Bubble Soak teknolojisi çok çeşitli ısrarcı lekeleri çıkartır. Çamaşırlar tamamen köpük içinde ıslatılarak lekelerin yumuşaması ve etkin bir şekilde çıkması sağlanır.*


Yoğun Leke Çıkartma

 


 
Akıllı çalışır. Genç kalır.
 

 

Kolay Problem Bulma

Akıllı Kontrol otomatik hata izleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemlerin kolaylıkla düzeltilmesini sağlar. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma zahmetinden de kurtarır!


 
Kolay Problem Bulma
 

Samsung WW80K5410UW/AH A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Eco Bubble yoğun köpüklü yıkama teknolojisi ile geliştirilmiş olan Samsung WW80K5410UW/AH A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, çamaşırların düşük sıcaklıklarda dahi en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyor. Deterjanın tamamen köpürmesini ve kumaşa hızlıca nüfuz ederek lekeleri etkin şekilde çıkaran gelişmiş yıkama teknolojisi ile hassas kumaşlarınızı koruyarak uzun ömürlü kullanım şansı elde edebilir; büyük oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Üstün Yıkama Performansı 

 • Yoğun lekeler için özenle geliştirilmiş olan Bubble Soak teknolojisi, çok sayıda zorlu lekeyi kolayca çıkarmayı başarıyor. Makine içerisine yerleştirilen tüm çamaşırları köpüklerle ıslatan ve inatçı lekeleri yumuşatan bu üstün teknoloji, daha sonra lekenin derinlerine nüfuz ederek kumaşı en iyi şekilde temizliyor. 
 • Çevre dostu politikalarla tasarlanan ve A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan Samsung çamaşır makinesi, son derece tasarruflu enerji tüketimi sağlayarak hem çevreyi hem de bütçenizi koruma altına alıyor. 
 • Gelişmiş dijital inverter motor tasarımı, standart motorlara oranla çok daha sessiz ve daha güçlü çalışma performansı sunuyor. Son derece güçlü mıknatıslar kullanılan inverter motor, üstün çalışma performansına rağmen daha az enerji tüketimi sağlıyor. 
 • Fırça kullanımını ortadan kaldıran ve aşınma oranını azaltarak yıpranmayı engelleyen dijital inverter motorları, dayanıklılığı maksimuma çıkararak uzun yıllar boyu güvenli kullanım imkanı sunuyor. 10 yıllık garanti ile güvenilirliğini kanıtlayan Samsung çamaşır makinesine sahip olabilir, her yönden gelişmiş bu tasarım sayesinde ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 
 • Akıllı kontrol özelliği sayesinde çamaşır makinesini bir cep telefonu uygulaması üzerinden kontrol etme şansı sunan model, beyaz eşya kullanımını bir üst seviyeye taşıyor. Bu uygulama aracılığıyla evde olmadığınız zamanlarda dahi çamaşır makinenizi kontrol edebilir, yıkama programlarının bitiş süresini belirleyebilir, herhangi bir arıza durumunda problemi kolayca algılama ve tanılama imkanı bulabilirsiniz. 
 • 8 kilogramlık yıkama kapasitesine ve Günlük Yıkama, Koyu Kıyafetler, Bebek Kıyafetleri, Pamuklu, Nevresim Takımları, Süper Eko Yıkama gibi çok sayıda devir özelliğine sahip olan Samsung çamaşır makinesi, tüm çamaşırları en ideal sıcaklık düzeyinde yıkama şansı veriyor. 
 • AddWash™ Akıllı Kapak Teknolojisi, Gecikmeli Bitirme, Hızlı yıkama gibi pek çok özellikle geliştirilen model, sıradan bir çamaşır makinesinden çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlıyor. Siz de bu gelişmiş tasarım ile baştan sona konforlu kullanımın keyfini sürebilirsiniz. 

Küçük Detaylarda Dahi Üstün Özellikler 

 • Yıkama Kapasitesi: 8 kg 
 • Enerji Sınıfı: A+++ 
 • Devir Hızı: 1400 
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 55 cm  
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 116 kWh 
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 8100 lt 
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 53 dB / 74 dB 
 • Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme, Ön Yıkama, Hassas Program 

Modern ve Kullanışlı Çamaşır Makinesi Tasarımı 

Kalite ve şıklığı bir arada bulunduran Samsung çamaşır makinesi modeli, daima yüksek performans sunuyor ve bulunduğu ortama modern bir şıklık katıyor. Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte satışa sunulan model ile siz de kolayca farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Güvenilir Cihaz Markası 

Geliştirdiği ürünlerde her zaman kaliteli materyaller tercih eden ve bu sayede çok daha uzun ömürlü tasarımlara imza atan lider teknoloji firması Samsung, kullanıcıların en çok güvendiği markalardan biri oluyor. Teknolojik cihaz üretiminde aldığı ödüller ile de güvenilirliğini kanıtlayan marka, satışa sunduğu tasarımları ile büyük ilgi görüyor.  

Hayatı Kolaylaştıran Üstün Teknoloji 

Add Wash kapak teknolojisi ile çamaşır ekleme özelliği kazanan Samsung çamaşır makinesi modeli, mobil cihazınız ile kullanacağınız akıllı kontrol sistemi ile de oluşabilecek sorunların kolayca saptanmasını sağlıyor. Siz de son derece akıllı özelliklere sahip Samsung WW80K5410UW/AH A+++ 8 Kg 1400 Devir Add Wash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır Makinesi ile ayrıcalıklı cihaz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
MarkasıSAMSUNG
Yıkama Kapasitesi8 KG
DurumuSIFIR (AÇILMAMIŞ)
Garanti DurumuVAR (BAŞLAMAMIŞ)
Garanti Süresi3 YIL + UZATILABİLİR
Enerji SınıfıA+++
İnvertirEVET
Diğer Özellikler
Stok KoduWW80K5410UW
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)7

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.